Kontakta oss

Det går utmärkt att kontakta oss per epost eller telefon, våra öppettider i växeln är 06.00-22.00 alla dagar, året om.

Ring oss på 046 – 27 27 110 eller maila till info@bemannica.se

Vill du boka personal online? – gå vidare till onlinebokningen.

Emma-på-Bemannica

Emma Fredriksson

Vice VD/Rekryterare/Konsultchef
emma.fredriksson@bemannica.se
076 – 669 68 70

Marie-på-Bemannica

Marie Setterberg

Rekryterare/Konsultchef
marie.setterberg@bemannica.se
072 – 251 25 46

Christian-på-Bemannica

Christian Eriksson

Företagsledare
christian.eriksson@bemannica.se
070 – 547 48 13

Camilla Eriksson

Konsultchef Bemanning
camilla.eriksson@bemannica.se
070 – 775 96 95

Hanna Olofsson

Personalchef
hanna.olofsson@bemannica.se
070 – 710 01 12

Mattias Danefors

Key Account Manager
mattias.danefors@bemannica.se
070 – 091 07 89

Postadresser

Stockholm

Bemannica AB
Nina Einhorns Gata 4A
113 65 Stockholm

Malmö

Bemannica AB
Hyllie Vattenparks Gata 40B
215 36 Malmö

Våra kunder

Bemannica är ett auktoriserat bemanningsföretag specialiserade på att bemanna och rekrytera till ICA-butiker i hela Sverige. Vi är kvalitets- och miljöcertifierade.